Videti jedan post
Star 12.07.2015, 00:49   #17
djabua7
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 07.07.2015
Postovi: 12
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
djabua7 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Upravo sam provjerio na njuškalu i ima dosta oglasa za prodaju Yamahe (uz kofer) po 3 tisuće, čak i 2,500kn.
Mene samo zanima jel s miksetama ista stvar, kao i sa ostalim instrumentima i sl., da više godina korištenja, mogu dovesti npr. do šumova kod mikrofona, instrumenata i do još kojekakvih grešaka, ili stvarno mikseta može biti super kvalitete,ako je na njoj godišnje svirano po 20-ak gaža (kako je navedeno u jednom oglasu)?

Što se tiče ostale opreme. Imamo skroz solidne 2 aktivne zvučne kutije,ali nisu skroz naše,pa i to planiramo s vremenom uzeti novo. Behringerove najvjerojtnije,jer sam za Behringerove zvučnike uglavnom samo vidio pohvale,a ne kao za miksete
Mikrofoni također bolje kvalitete. Shure ugl. na prvom mjestu... Kako skupimo novce, kupujemo 1 po 1 ,ali da budu kvalitetni
Za širokopojasne još nismo ništa odlučili koju marku uzimati itd.,a i to ću vas zamoliti za savjet,kad budemo opet s nekom lovom raspolagali i išli u kupnju

P.S.
Ima li efekata u Allen&Heath mikseti i što mi točno znače sami efekti (možda nešto kao da ubacim jeku i sl.)?
Ima li usb ulaza kod ove Yamahe?
To me zanima, jer ćemo definitivno sa zborom probati nasnimiti npr. neke amaterske snimke preko kompa.
Allen&Heath ZED18 sam izabrao,jer je ZED16 skuplji. Ne znam točno zašto,ali tako je.


Promijenjeno od djabua7 (12.07.2015 u 00:56 sati)
djabua7 je offline   Reply With Quote