Videti jedan post
Star 07.07.2018, 03:39   #19
Jovan4e
Vredan član društva
 
Jovan4e's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.01.2010
Mjesto: Makedonija, Prilep
Godina: 31
Postovi: 114
Downloads: 1064
Uploads: 12
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: Roland G-1000 Korg PA1X pro, PA3x
Interesi: Sve sto je interesantno
Jovan4e befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Jovan4e pošalji poruku preko MSN messengera Jovan4e pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

nisam izdrzao da se ne prikljucim na ovoj temi ... znam da je malo staro ali eto moram da kazem ono sto ja mislim ... 10 godina sviram na Roland. Prvo je bilo E96 pa godinu dana kasnije G800 i nakoj dve godine dosao i G1000 u koji sam ugradio hard disk. Znaci skoro 7 godina sam na G1000 i niko i NIKAD mi nije rekao "brate zasto nemas semplove u klavijaturi? " ego svi su prosli srecni i zadovoljni a meni je doneo brdo para. Jos ga cuvam ali pred tri meseca sam konaco i ja usao u korg familiju ito sa korg pa1x pro koji ima 32mb ram u sebi. Jedina pricina da uzmem korg je bio samo nacin rada na klavijaturu, tacnije trebao mi je onaj SONGBOOK koji mi se veoma dobro nasao, a i pored toga tu je vokalist koji savrseno odradi posao (bar meni jer ja sviram i pevam sam po kafanama) i naravno, ram je dovoljan da se uradi neka dobra harmonika i bar 2 ili 3 drum seta sa koje odradjujem sav posao a tu je i veliki prostor ritmova sa direkt hd funkcijom.... i znate sta.? Opet mi nije niko i nikada rekao "brate, sto ne uzmes pa4x pa da imas ram da ceo svet stane u njega ? " Za meni tu je kraj a 32mb rama su sasvim dovoljni i sluzi ce me godine. Pozdrav dragi ljudi
__________________
Roland G-1000
Jovan4e je offline   Reply With Quote