Videti jedan post
Star 27.08.2018, 05:37   #5
Vux
Vredan član društva
 
Vux's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.10.2012
Mjesto: Las Vegas, Nevada
Godina: 31
Postovi: 279
Downloads: 83
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 41 puta u 40 Postova
Instrumenti: Korg PA3X-76
Interesi: IT
Vux ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
Može samo jedan efekat, koliko se ja sjećam.
znam da moze jedan (nazalost), i ja koristim istu miksetu za klavijaturu, nisam rekao da koristi 2 u isto vreme, menja efekte u zavisnosti od vrste muzike, jer mi sviramo od sinatre do stoje sve zivo u kaliforniji...

ne znam zasto samo jedan, jer problem u procesoru ili u cemu, zasto se nisu potrudili malo vise, pa makar bila i skuplja?


Dodato:
Citat:
Originalno postovano od toni-bt Pokaži Post
video sam da moze samo jedan ali hteo sam da cujem iskustva koji najbolje izlazi za vokale od kolege koji ga aktivno koriste ,probao sam ga danas ,postavio sam neki hall i nije los kao za pocetak ,inace za vece svirke koristim dinacord pm 16oo /2 i danas pozitivno me iznenadio mali allen hvala pozzz
ti efekti su ok, ali ako hoces nesto ozbiljno morao bi eksterni procesor neki da uzmes
odlicna je mikseta allen, i dosta dobar kvalitet... neko mi rece nedavno ovde (ne znam da l' je tacno) da allen i dynacord su u stvari ista kompanija, samo jedni rade americko trziste vise, a drugi evropsko... ne razumem se mnogo u miksere ali nama allen obavlja posao vec dosta vremena, bez ikakvih problema

Promijenjeno od Vux (27.08.2018 u 05:42 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Vux je offline   Reply With Quote