Videti jedan post
Star 15.02.2007, 12:47   #9
Emir82
Drugar foruma
 
Emir82's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2006
Mjesto: Australia
Godina: 42
Postovi: 81
Downloads: 66
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: PA3X, CZ-230S, itd...
Emir82 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Emir82 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

POzdrav Moji Korgovci.
Evo da kazem da licno imam X5D. Imam ga vec 2 godine odpriike. Kupio sam ga samo zato, sto sam nasao na prodaju ovdje. Za totalno blesavih $AUS 50 ( 30 Eura) sam ga kupio u absolutnom novom stanju. U to vrijeme znao sam da nije bas najbolja, za nasu muziku, i da nije bas neka top klasa kao sto je Kreso naspomenuo. ALi ipak sam ga uzeo, kao solo synth, za te pare, sto da ne?! Arranger koji sam trazio u to vrijeme pa80 i tako dalje nikad nisam kupio. Nazalost x5d je sjedio na stalku i kupio prasinu, ali skoro sam kupio PA1x kao sto znate, pa i nekad X5D upalim uz njega i poneke boje koje imam na nje mu sviram na njemu.

I dan danas nikad nisam sjeo, i probao da neke boje sklepam na X5D, a pogotovo sad kad sam kupio pa1x, mislim da nikada i necu. Mozda X5D nije neka vrhunska Korg sprava, ali znam da i nije totalna kanta. Imao sam priliku na 2, 3 puta da slusam sta se moze i kako na x5d. Imam isto nekoliko kaseta, sa Muhamed Sehic Hamices kad je svirao na intaku, nekoliko koncerata, da svira x5d, i boje koje je imao na njemu su strahota!

A za odgovor za vularenga, ja licno neznam, nikad nisam vidio niti znam sta o X5, pa nemogu reci koja je razlika.

Pozdrav
Emir82 je offline   Reply With Quote