Videti jedan post
Star 28.12.2016, 22:01   #3
aleksandar.g
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 19.01.2016
Postovi: 6
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
aleksandar.g ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Zamenio...ali nije bilo neophodno, to sam tek kasnije shvatio, kad me prošlo prvo čudo na svirci pa se situacija malo slegla narednih par dana od tada i odradio sve moguće testove sa aranžerom kući....nije do ram-a, jer jednostavno ne bi mogao uopšte učitati ni 'ručno' kada loadujem. On ne učita propisno samo kada se uključi pa automatski podiže sistem i učitava....
Biće da je problem do onog dela klavijature u kom stoji zapamćen PCM i kad je ona ugašena....sve sam žive postove prelistao na forumima i počinjem da sumnjam na SSD...ali sve su to samo moja nagađanja pošto nisam imao ovakvih iskustava do sada.
Dodato:
...odnosno, problem sa šuštanjem, digitronskim zvucima, krckanjem i sl. se dešava za sada samo kada uključim aranžer i on automatski treba da pokrene set sa kojim inače radim, i dešava se samo na user stajlovima...'fabrika' radi besprekorno, iz čega zaključujem da PCM nije korektno učitan u ram. A kada u MEDIA ručno loadujem isti taj set sve radi. Sve mi se dlanovi znoje kako se vikend približava!! Valjda će biti ok...da odradim te svirke pa posle praznika natenane da vidim šta i kako...

Promijenjeno od aleksandar.g (28.12.2016 u 22:10 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
aleksandar.g je offline   Reply With Quote