Videti jedan post
Star 31.01.2014, 00:44   #496
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Problem je sa tobom Željko je što si u svojih 40 godina nepromišljen kao u 20, i onda bez potrebe iznerviraš ljude.
Ni ne razmisliš o tome što si napisao, a onda se toga držiš i dalje kao pijan plota.
Ti i ja smo se već jednom malo raspravljali baš zbog toga.
Da li ne znaš da si pogrešio ili nećeš da priznaš je tvoja stvar.
Ja stvarno nemam ništa protiv tebe i dozvoljavam ti da offtopicuješ svaku temu jer kapiram da si takav i da je to nešto što je deo tebe kao individue, iako to generalno ne dozvoljavam tek tako i za to sankcionišem jer mi je jasno da nevrira većinu članova.

Ne zaboravi da su te neki od starih moderatora zbog toga banovali trajno.
Taj ban sam ti skinuo ja, jer znam da nisi zlonameran već samo nepromišljen.

Ako se i posle ovoga uvrediš, ovoga što sam ti kao i proši put napisao iz najbolje namere, onda stvarno bolje da se kao ljudi raziđemo jer očigledno ne pišemo istim jezikom.

To što je bilo preko privatnih poruka ću proveriti sa moderatorima jer ne želim da u ovom konkretnom slučaju krivim ni tebe ni nekoga od njih, a da nemam sve informacije.
Ovo što sam napisao se odnosi na tebe u globalu, a ne u ovom slučaju.
Mada stoji činjenica da si jedan od ljudi na koje mi stiže najviše pritužbi ne samo od moderatora nego i od članova.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Sledeći član vam se zahvalio Vaxter za ovaj koristan post:
namrgodjen (19.02.2014)