Videti jedan post
Star 16.01.2011, 23:50   #40
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nemogu a da se ne umesam, a nisam hteo. Samo da prokomentarisem. Narawno tu je BasaryStudio, kome je narawno sve uvek bilo smesno, neko moze da kupi Audi a8, od 150.000 evra, i njemu ce to narawno biti smesno, i to ce ismevati, govoriti kako to nevalja, kako je nepotrebno, kako ima istu platformu kao stari audi 100 iz 89 godine. Koji kosta 1000 evrica... Sve sto drugi imaju, kostalo to 200, 2000 ili 20000 evra, to je njemu smesno. Jebote covece, daj okreni se malo za sobom i vidi sta pricas i pises.
Molim da me niko ne kazni za ovo sto cu reci, nek se to shvati kao moje licno misljenje. Ti ne zasluzujes ovde svoje mesto, ne zasluzujes, i jednostavno se ne uklapas, na ovom forumu, a sa takvim karakterom, i osobinama koje posedujes, uopste mi nije jasno kako se uklapas i na bilo kom drugom i uopste u drustvu. Nego verewatno ima likova kao ti, pa se srodne duse pronalaze.
Pozdrav svima.
calevh je offline   Reply With Quote