Videti jedan post
Star 22.02.2016, 20:39   #369
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ljudi pa ne pisem ja na taj nacin o E-A7 da bi nekoga zezao,omalovazavao ili mu kvario biznis.To sto ja govorim je i u mom i u vasem interesu.
Evo su dva E-A7 prodata u mom kraju i to "ispod" cene.Jedan je otisao za 1000 eura,licno sam postavljao oglas za kolegu(koje li ironije,da nemam Bk9 kupio bi ga za sebe) a ovaj drugi je prodat za 1100 a mozda i manje od toga.
Kupljene su klavijature,isprobane,ne odgovaraju i cao djaci!
Pisite o tome sta vam ne funkcionise kako treba,sta treba ili bi bilo pozeljno ispraviti novim operativnim sistemom.
VRLO VAZNO!
Pazite ko hvali klavijaturu,ocenite tezinu njegovih reci,gledajuci prvo sta je sve i na koji nacin ucestvovao na forumu,da li je proveren clan ili pocetnik,da li je poznat i dobar muzicar,prelistajte njegovu demo sekciju,pa na kraju krajeva se raspitajte da mozda ne prodaje klavijature ili na neki drugi nacin ima interesa da hvali i podstice na kupovinu instrumenta.
Najbolji nacin je da probate licno i to vise puta pre nego li se odlucite na kupovinu,naravno ko je u mogucnosti.
Bilo bi dobro kad bi smo imali 30-tak dana za probu posle koje bi smo mogli da vratimo klavijaturu,eto na primer za to se treba boriti.
Boban010 je offline   Reply With Quote