Videti jedan post
Star 12.08.2008, 10:30   #7
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Auu....Kad bi govorio i poredio zamorio bi ljude na forumu jel bi napravio post preko cjele strane...Al samo par naputaka da logički razmišliš (bez poređenja naravno)...Korg Triton Classic je nasljednik legendarnog Trinity-a koji je od Le-ja stariji bar jedno 10 godina a mnogo bolji po svemu...Sam Classic je sinth iz 2000-te godine a u svoja vremena je imo astronomsku cjenu,međutim LE NIKAD nije imo ni sličnu cjenu,samo naziv LE (Light Edition govori svoje),Iako je Classic mnogo stariji,njegova cjena je i danas dana veća nego kod LE-ja...Ima touch screen koja je velika prednost jel za par sekundi dostupaš do svih fukncija dok se kod LE-ja moraš zezati s tipkama,točkićem,itd...Dalje,sami broj banki kod Classica i LE-ja se vidi:Classic 8 banki a LE 4...Isto tako Classic podpire MOSS-Board koji je babaroga za našu muziku,s njim se postižu nevjerovatne nijanse semplova,Classic ima i SCSI uređaj koji ima vrži prenos od obične kartice što je ima LE i goni se preko IDE kontrolera koji je dokazano sporiji od SCSI prenosa (zato i dulje treba da naloada semplove),ma ima tu još mnogo stvari ali ko što reče ne želim da zamaram narod s pisanjem...Inače daje LE ili TR bolji,misliš da ga nebi imo---Ali brate ruku na srce meni Classic odradi poso samo tako i zvuči ubitačno,jedino kad bi naletio na kakav Extreme mjenjo bi ga zbog Valve Efecta a inače zadržajem ga,Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote