Videti jedan post
Star 21.06.2006, 08:57   #9
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ Nedim

Živio prijatelju !

Što se toliko živciraš zbog nekvalitenih postova ostalih forumaša. :wink:
Prijatelju, ma živce na hosen-tregere. Pusti ih nek pišu što ih volja.
Pametni znaju čija riječ ovdje ima težinu i čije savjete treba uvažavati.
Nisi dugo ovdje i znamo se s drugih foruma, ali kad sam naišao na par tvojih postova odavde i vidio da si se priključio radu na ovom forumu, ma bio sam sretan ko malo dijete kad dobije čokoladu. Stari moj, iza sebe imam 25 godišnje sviračko iskustvo, prošo sam sito i rešeto u glazbenim vodama od najobičnijih kafansko birtijaških tezgi pa do pračenja na koncertu estradnih zvijezda. Mogu reč za sebe da znam puno, tako reči dosta o muzici i instrumentima no kad naiđem na kvalitetan post majstora i znalca kao što si Ti ili g. Zlatko Šubašić uvjek s veseljem pročitam takav post, jer od vas studijskih "štakora" (da izvineš na metafori) se da puno naučiti. Ipak ste vi u tim vodama 24 sata dnevno, a ne kao ja kojem je muzika samo hoby i drugi posao.

Zato još jednom prijatelju, hvala ti na lijepim i korisnim savjetima, a na postove pojedinaca odavde se nemoj sikirati i pjeniti. Prijatelju, demokracija je , pa svak nek priča i melje što ga volja.


A ostalim kolegama s foruma poručujem : prijatelji, nemojte mi sikirati Nedima, jer nedim je ovdje živa enciklopedija muzike što se tiće studijskog rada, i nema te klavijature koju naš Nedim ne zna u detalje, barem što se tiće velike "trojke", a o ostalim workstationima tipa Novation, Nordlead, Kurzweill ... i inim za koje sam ja samo čuo (da su dobri) a nikad ih isprobo Nedim vam može ispričati najljepše priče i dati vam savjete i informacije da će vas glava zaboliti od kvalitete informacije. 8)
kreso je offline   Reply With Quote