Videti jedan post
Star 17.03.2011, 20:05   #4
neshatomic
Vredan član društva
 
neshatomic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.06.2009
Postovi: 277
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 67 puta u 41 Postova
Instrumenti: Acoustic Line Seeburg , JBL SRX , Dynacord Variline , Dynacord MAdras , DANLEY sound labs
Interesi: sport,moto sport,sound & light
neshatomic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zasto Lem odbaciti u startu?Samo zAto sto je kao brend manje popularan i poznat od ostalih?

Niste u pravu

Posedovao sam par godina mackie m1400i i to su solidna pojacala,ali imaju SMD tehnoligiju,pa kad crkne mozete samo da ih bacite.
Ja sam imao 2 komada ,oba su crkla posle odredjenog vremena i na kraju sam ih prodao kao rashodovane jer se zakljucilo da nema popravke.

EV Q66 sam takodje posedovao,sklon je pregrejavanju kao i crkavanju,velika mana je sto nema deklarisanu snagu.Do duse bolje je uradjen od mackie m1400 tako da je popravka apsolutno moguca .

Lem nista zvucno nije gori od mackie i eva ,ali je zato pouzdaniji od oba i vrlo jednostavan za odrzavanje, standardna h klasa,torus trafo...

Mada pametnije je uzeti EVa zbog eventualne lakse prodaje jednog dana...

Ali definitivno za cenu tog EV q66 koliko se krece ima mnogo bolje pojacalo da kupi!
Ja sam prodao crest ca6 za 450ev pre par dana i to pojacalo je po izradi ,zvuku ,snazi bolje mnogo od svih ovih pomenutih pojacala.

Da se ogradim na vreme cresta sam prodao tako da ne pokusavam da ga uvalim vec samo kazem cinjenicno stanje

Pored crest ca6 u toj snazi je svakako dobro resenje i EV P1200 ,crest 6001 itd itd,To su pojacala koja po ceni polovna su mozda samo neznatno skuplja od pomenutih ali zato za bar dve klase bolja

pozdrav
neshatomic je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio neshatomic za ovaj koristan post:
aleksandar72 (18.03.2011)