Videti jedan post
Star 22.04.2019, 14:46   #378
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nisam bio tu neko vreme, Yamaha radi ko luda, reko aj nemam sta vise da pitam..jedino bi mozda mogo da dodam jos neki sempl a Dr. Casper je vec napisao da moze cak i to al reko aj da ne smaram opet kako to ide i evo sad opet otvorim temu covek ubacio i klip. I eto odma poso opet, heheh, i kolko god sam hteo sve da uradim bez dodatnih objasnjenja opet moram da pitam nesto. Sve sam razumeo i uradio kao na klipu al ne mogu zadnju zavrsnu operaciju odnosno da posaljem na klavijaturu jer pise nemogu verovatno treba nekako da se spoje bezicno a ja to nisam uradio jer sam prvi put sa kablom ubacivao. Da li mogu sve ovo da uradim a da se kablom spojim? ili sta da uradim da lap top vidi klavijaturu i obrnuto a bez kable
Dodato:
Ukapirao..nemam wifi adaptor. E sad da li mogu da na ovo sto vec imam u paku dodam jos jedan ili npr pet semplova i onda opet snimim takav pack, sad vec novi, na usb i tako ubacim na klavijaturu pa ne znam tamo se nalepe po redosledu iza ovih dosadasnjih semplova samo jos ovi novi ili to dodavanje jednog sempla moze samo ovako wifi konekcijom a onako se brise sve pa ponovo ucitava nov materijal?

Promijenjeno od psr (22.04.2019 u 16:00 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
psr je offline   Reply With Quote