Tema: Yamaha 9000
Videti jedan post
Star 24.11.2005, 00:23   #9
Korgminator
Ovaj baš voli da kuca
 
Korgminator's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Postovi: 401
Downloads: 6255
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Korgminator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Koliko sam shvatio, pitas koliki je "FIZICKI" maximum u MB ili GB za Module koji se ubace u PSR9000.

Ja znam da PSR9000 u Operativnom Sistemu moze samo max 64MB da prepozna. Cisto sumnjam da mozes da ubacis recimo RAM (Module) od 256MB pa da ce ga prepoznati kao 64MB, to ako ti se desi onda si stvarno srecan. RAMove za PSR9000u je jako tesko naci, zato sto su vec zastarili pravo, a PSR9000 je veliki picek kada su Module i Hard Drive u pitanju. Nije ni slican Tritonu, u Tritona uguras koji hoces RAM i 90% puta radi. Pokusavao sam da ubacujem RAMove razlicitih velicina od razlicitih kompanija u PSR, ali nije radilo sve dok nisam kupio 100% garantovane RAMove od ******a. Npr. ubacim RAM od 32MB od Kingston kompanije, i Yamaha mi prepozna samo 4MB ili prepozna 32MB al samplovi onda pucketaju cijelo vrijeme dok sviram. Hard Drive ako kupujete samo uzmite od IBMa TravelStar seriju, nista drugo. Jedno vrijeme sam poceo da sumnjam da sam kupio pokvarenog PSR dok nisam saznao da je to na svakome tako. Eto, to je sto ja znam. Bile su to velike muke dok mi je PSR proradio, al zato arranger ubija
Korgminator je offline   Reply With Quote