Videti jedan post
Star 11.03.2020, 01:37   #19
balaban.m
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 11.03.2020
Postovi: 2
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
balaban.m ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
I ja sam imao zoom h1 i bio prezadovoljan. Sto se tice line in snimanja mnogo lak za upotrebu i daje veoma kvalitetan snimak. Posto sam ga poklonio kasnije sam nasao neki snimac na amazon, ne znam tacno koja marka (neka no name) ali u sebi ima memoriju 8 gb, fiksnu bateriju (za razliku od zoom-a) koja se puni preko usba kabla (mozes npr.na laptop da ga punis), i takodje ima dva mala mikrofoncica koja mogu za nuzdu posluziti, ali ima i line in ulaz i biranje hoces li da ti snima u mp3 ili wav formatu. Bukvalno sam snimao celu svirku sa njim direkt iz miksete cirka 6-7 sati muzike i nije mi iskoristio ni pola memorije. Pisem mnogo o ovom snimacu zato sto je sto se tice line in snimanja maltene u rangu sa zoom h1 ali sto se tice cene daleko jeftiniji. Sa postarinom me izaslo oko 25€. Ako kolega zeli saznati vise neka mi se javi pa cu mu poslati podatke kako se zove taj snimac. Model itd... a mogu mu poslati i snimak koji sam direkt sa miksete snimao sa jedne svirke da vidi da li mu se svidja kvalitet snimka.
Pozdrav, možete li mi reći o kojem se tačno snimaču radi, koji je model u pitanju, ako mi možete poslati slike bilo bi super? Vidim da je tema iz 2017. Godine ali ako znate koji je to snimač bio bih vam zahvalan. Hvala unaprijed. Lp
balaban.m je offline   Reply With Quote