Tema: g-70
Videti jedan post
Star 11.03.2009, 08:38   #4
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 38
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ovako da ne nacinjem bezveze novu temu,radi se o g70....sinoc sam na youtube gledao prezentaciju g70,svirao neki baja iz rolanda,nebitno,i u jednom trenutku mahnu rukom preko displeya i zacuse se neki zvoncici nesto neznam ni ja....sad ja sam to video pre jedno 5-6 godina na tv,mislim sabacka,neko je gostovo i bio je jedan mica sa klavijaturom,fajlas obican to se secam,ne secam se kljave,al radio je isto to,predje rukom negde kod displeja i zacuje se neki cudan zvuk,tipa nekog vetrica,fijukanja nekog...bas me zaintrigiralo to,verovatno postoji neki senzor,video sam ima neke dve rupe ili pak su to dugmad,gore levo od displeja kod g70,nisam dobro video.....da li neko koristi tu opciju uopste,dal druge klavijature to imaju,moze li se koristiti za nesto drugo,mada ne vidim za sta,sem za ta fijukanja i te pahuljice...pecnulo me to sad kad sam opet video,pa reko cisto informativno,da i to saznam..pozdrav ljudi,uzdravlje
mladenkom je offline   Reply With Quote