Videti jedan post
Star 01.07.2009, 21:40   #6
bandza
Vredan član društva
 
bandza's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2007
Mjesto: Valjevo
Godina: 42
Postovi: 111
Downloads: 1192
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Fantom G6
Interesi: Muzika,Studio
bandza befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bandza pošalji poruku preko MSN messengera bandza pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sam tesko bolestan ovih dana i bukvalno sam dopuzio do kompa! Kad su mi drugari javili za taj dugo ocekivani O.S.!I evo posle 15 minuta pisem utiske!
Ovo je sjajno!Naravno da bi moglo jos ali ne treba ni preterivati!I sad dodacu samo da sam bio ljubomoran kad sam prvi put uzeo M3 i kad su krenuli svi ti ritmovi da sipaju!Bukvalno upalis neki set koji je fabrika napravila i tu je i ritam i boja i sve,i kad pustis bukvalno mozes danima da se igras i da dobijas razne inspiracije (nesto slicno kao aranzer varijanta)!To na Fantomu nije bilo!SAD IMAAAA!Tako da ti nedostatci su reseni i sad ga Fantom sije po skoro svim stvarima!A sto se tice jos jedne stvari na sta sam bio ljubomoran to je arpedjo koji XS ima neprevazidjen.Ne znam koliko je Fantom sa novim sistemom stigao sa arpedjima XS-a(ali je bar prisao blizu na nacin da ih sam mozes preuzimati,praviti i sl.) niti koliko je stigao M3 sa ovim ritmovima ali mogu samo reci da sam ja napokon zadovoljan i da je ova sprava po mom licnom misljenju sad prevazisla konkurenciju iako se ceka jos po nesto...A to jos po nesto ce tek da razvali!
__________________
bandza je offline   Reply With Quote