Videti jedan post
Star 02.07.2009, 01:50   #9
bandza
Vredan član društva
 
bandza's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2007
Mjesto: Valjevo
Godina: 42
Postovi: 111
Downloads: 1192
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Fantom G6
Interesi: Muzika,Studio
bandza befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bandza pošalji poruku preko MSN messengera bandza pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@Milanche!Zato i kazem da se Fantom G priblizio XS-u i po arpedjima,kao i M3 po ritmovima.Mozda to jos nije 100% ali za mene je dovoljno!Oduvek mi je na Fantomu nedostajalo da upalim boju i da ona sama ima adekvatan ritam i sve, i da se onako zezam i smisljam neke nebuloze!To na M3 ima odma!Sad i mi korisnici Fantoma G mozemo da se pomalo igramo.A sto se tice samog Arpedjatora.On je takodje bio slaba tacka Fantoma.Sad su ga odradili da nema dalje,em sto mozes sa kompa da importujes.......Sto nekih cuda.Meni je samo krivo sto efects routing nije malo poboljsan.Mada sam primetio kad objasnim nekom kako to ustvari funkcionise na Fantomu ljudi se prosto oduseve.KORG korisnici obozavaju sto svaka boja nosi svoj PFX svukuda sa sobom.Dok je nama Fantomasima krivo sto nemamo COPY-iranje efekata.Tako da sve u svemu.Ja mislim da kad izadje sledeci O.S. da ce Fantom G biti upravo onakav kakav je trebao da bude kad su ga i izbacili u prodaju!A jedina stvar koju bi ja stvarno voleo je to da se vec postojeci ROM wavovi preprave i da bude dosta novih i mnogo boljih boja!Da ne moram vise to sam da ispravljam.Veliki je potencijal ove klavijature i steta bi bilo to ispustiti u sledecem O.S.-u.Ali svi mi znamo da oni to nama serviraju na kascicu.Jel mozda ne bi ni bilo interesantno da je sve odma tu na tanjiru!
__________________
bandza je offline   Reply With Quote