Videti jedan post
Star 05.12.2013, 21:45   #6
branoy
Odomaćeni član
 
branoy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.05.2006
Mjesto: Pisari, Samac, RS, Bosna
Godina: 42
Postovi: 648
Downloads: 3686
Uploads: 24
Rekao HVALA: 159
Zahvalili mu 105 puta u 79 Postova
Instrumenti: korg, roland, yamaha...
Interesi: trcim za zenama!!
branoy ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
branoy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

zasto ne moze u styl works ? msm ne radim sa njim nista osim nekad ako neki midi song pretvorim u styl, al mora postojati opcija u styleworks MIDI OUT? i onda midi u klavijaturu, iz nje na razglas, a u styleworks pustas ritmove i preslusavas


za ujednacenje drum bas i ostalo lako, sredis sve, i snimis desno pod PREFORMANCE, znaci das naziv neke pesme ritma koji si sredio i to je to.

roland je u prednosti mnogo po sitnicama koje zivot znace,, ja npr ucitam neki stil,
izaberem drum A11, i izaberem bass neki fingered ili picked,, npr C52 ili C53, i zadrzim ih da se nikad ne menjaju jer su mi legli na ozvucenju i rade dobro, i jacina level isto npr 100 drm i 90bas, i to da se nikad ne menja, i samo ucitavam druge stilove preko te postavke, nema veze sto oni imaju neki drugi bas i drum zapisan u sebi, nece ih povuci, ostaje na sve jednom stilu kako sam ja primenio.

to je dobro predobro, dodjes negde neki cudan prostor, sta znam ovo ono, sad pa sad , za 5 minuta nastimas na snagu jedan ritam odnose,, i to je to, kasnije samo menjad stilove a bas i drum i level njihov stoji zauvek, i efekat ako zelis,

a u toku svirke mozes menjati bilo koji opet , i on stoji dok ne promenis.
__________________
Virus Bend (Samac-Modrica)
Music studio Branoy
BiH-Republika Srpska-Samac
Facebook Brano Vujicic (Branoy)
branoy je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio branoy za ovaj koristan post:
milance89 (05.12.2013)