Videti jedan post
Star 07.01.2008, 23:06   #4
Sejox
Glas Razuma
 
Sejox's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2007
Mjesto: Sarajevo,BiH
Postovi: 1.088
Downloads: 329
Uploads: 15
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 166 puta u 143 Postova
Sejox ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Rolandinjos prijatelju,
Ovo sto sam napisao bilo je u najboljoj namjeri,i ako si procitao do kraja,pise da je uglavnom namijenjeno mladjoj raji koja se prvi put susrecu sa G 800,pa nisu dovoljno vjesti.(a vjeruj mi da sam ih upoznao koji ga imaju duze pa loaduju ritam po ritam).Znaci pisao sam,ne da se pravim ja nesto pametan,nego eto ako nekome to treba.
Dalje,rekao sam da je to,po meni najbrzi nacin.Upalis,klavijatura odradi svoje,i sviraj.
Pisao sam step by step(korak po korak) jer u nekim stvarima,a ne samo ovoj,ako preskocis jedan korak ,nisi napravio nista.

Kazes,napraviti style set-ali ne kazes kako.Znaci,neko hoce da napravi style set a ne zna kako!!!!Ja znam,ali neko ne zna.

Uopste se ne mora ostavljati prazno ni jedno mjesto.Ti u svakom momentu,na bilo koju poziciju u toku svirke mozes loadovati novi ritam-nista te ne sprijecava.Imas osam standardnih stylova(ako mislimo na narodnjacku muziku)i mozes po zelji loadovati kasnije neki Disco,Beat,itd.....

Vjerovatno si Rolandovac,ali ne zamjeri-sve je ovo jedno lijepo druzenje i razmjena misljenja

Ova tema nije postavljena za raspravu,jer joj sadrzaj nije takav.Dakle u njoj nema nista sto bi covjeka natjeralo na raspravu.Ne pise ovdje kao na nekim temama-bolji ovaj-bolji onaj

Zdrav i veseo bio

Pozdrav,
Sejo
__________________
UVIJEK VJERUJ DA IMA DOBRE RAJE


Click for Sarajevo, Bosna i Hercegovina Forecast
Sejox je offline   Reply With Quote