Videti jedan post
Star 26.01.2016, 01:36   #10
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ljudi da ne otvaram novu temu, da pitam ovde nesto...Posto xa ima samo 128 mesta za multisemlove na kartici, a ja ih iskoristio, recite mi mogu li nekako da semplove ubacim na karticu a multisempl napravljen od njih da bude upisan u jedno od 128 mesta u user memoriji koja je u klavijaturim odnosno u internal memoriju fantoma? mogao bih ja ceo multisempl da ubacim u internal memoriju, ali je ona svega 15 mb....hvala
Dodato:
Kakva nebulozna resenja imaju ovi iz rolanda, katastrofa...Zasto za boga miloga ovaj glupi program Yase ne vidi sve pojedinacne semplove koji su ucitani u set aman? pazite situaciju: imam recimo boju frulicu prodanovic koja je napravljena od celog jednog sempla, znaci ceo jedan jedini ton razvucen preko cele klavijature, znaci nema multisempla, i kao sto znate mozete kad pravite patch da stavite opciju da se boja sastoji iz samo jednog tona odnosno sempla i on to sam razvuce preko cele klavijature i to je sve ok...ali zasto ovaj tupavi program Yase ne vidi nigde pojedinacne semplove jednog tona, aman? recimo upravo kad otvorite preko Yase svoj set ovaj sempl frule prodanovic se ne vidi apsolutno nigde, nema ga, ne postoji, i onda ja ubacujem neki novi multisempl i sad posto se na yashe to mesto gde je sempl te frulice vidi kao prazno mesto, a ja tek sad skontao, ja uzmem u lepo ubacim neki novi multisempl sa 20-tak tonova tj. semplova, i stavim ih preko tog mesta gde je frulica i ona se naravno izbrise, i sad ne radi, ali vi to mozete da vidite tek u samoj klavijaturi, ovaj tupavi program to ne ocitava... i sad sam na taj nacin izbrisao te pojedinacne semplove za desetak razlicitih boja, koje ne znam kako da vratim jer ovaj ultra primitivni program Yase njih ne vidi i ne mogu ni da ih exportujem iz svog ranije sacuvanog seta, pa da ih ponovo importujem...kako vidim ne mogu im nista, nego da peske sve iz pocetka radim, da izgubim opet 3 dana....znaci ultra tupava resenja ima ovaj roland, kolko dobro zvuci, tolko je 0 za rad, neverovatno tupava resenja ima, da ne spominjem ovaj routing efekata, nebuloza do plafona............

Promijenjeno od Milan$ (26.01.2016 u 14:11 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote