Videti jedan post
Star 08.12.2008, 20:31   #31
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sto se tice izdrzljivosi i tog nekog zvuka koji trazis za rok bar po meni ti je neprevazidjen T3 ili korg 01w/fd malo procackaj net i videces skoro svi poznati muzicari su iha imali ili ih imaju negde u arhivi instrumenata, sto se tog dela muzike tice, klavijature su masivne, imaju odlicne dirke i editing posebno 01w/fd, e sto se tice boljki obrati paznju na ekrane hoce da jesnostavno vremenom izbledi ili neradi osvetljenje a to je ista boljka i kod x3 to sam vidjao svaki drugi x3 muka sa svetlom, floppy (gumica koja je povezana sa motorcicem i osovinom koja okrece magnetnu traku od same flopy diskete tu gumicu ces tesko naci), normalno tasteri i svima dobro poznato gumica za dirke to bi trebalo da ima da se kupi i jednostavno se menja mada je preosetljiva ako jace udaris dirku mozes da je pocepas (NIJE MI JASNO NIKAD BILO ZASTO SU URADILI TAKVO RESENJE KLAVIJATURE) mada je to ispravljeno kod modela N364 on ima mehanicke dirke tj. kontakte. Vreme ih je pregazilo ipak su to modeli koliko se secam N364 se pojavio negde 97-98, 93-94 korg x3 i 01w/fd a t3 se pojavio 90-91 godine, malo nesto se radio (mala retka serija) m1 ali M1EX model koji je identican sa bojama kao t3 uporedo sa t3 korgom pa sad racunaj kod jednog muzicara koliko je radio takav sint.
RadeKOKI je offline   Reply With Quote