Videti jedan post
Star 15.07.2021, 02:05   #2
cleaner
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 05.12.2016
Mjesto: Beograd
Godina: 57
Postovi: 232
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 90
Zahvalili mu 33 puta u 32 Postova
Instrumenti: klavijature, harmonika
cleaner ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Blinzeln

Ne znam odakle si kolega ali meni je npr najbitnije da imam poverenja u onoga ko mi servisira i odrzava klavijature [i meni i sinu].
Sigurno da majstor treba da zaradi, ni kod babe nema dzabe no mnogi od nas su se opekli kod starih namazanih majstora koji za neku glupost znaju da izmisle skup kvar. Najgore mi je ono kad ostavim klavijaturu a on sutra izmisli ovo i ono a ustvari je bila glupost koju je mogao da odradi za 10-15 min i da me to kosta 10-15 eura. Ovo pisem iz licnog iskustva jer sam se par puta opekao pa da se ne opece neko treci.
Postavio sam pitanje adminu dal mozemo da pisemo o iskustvima sa majstorima jer to bi nam svima bilo od koristi ali odgovor nisam dobio.
Ja npr imam jednog majstora u Beogradu kod koga vec duuuugo odrzavam klavijature pa i ostalu tehniku i u koga imam bezgranicno poverenja a posebno mi znaci to sto u 99 % slucajeva kad mu se javim nadje za mene vremena kao stalnog musteriju [sad i prijatelja] i ispred mene otvori klavijaturu i ustanovi kvar. Ako moze popravlja odmah, ako ne moze kaze sta je, kaze cenu i to je to. A i ima brdo delova za sve sto novih sto polovnih, stari je majstor i odlican elektronicar sa puno iskustva a ja kao stari musterija i prijatelj nikad kod njega ne dolazim bez flase rakije, koka kole, kafe, napolitanki ili sl. zna se red
cleaner je offline   Reply With Quote