Videti jedan post
Star 09.04.2018, 13:37   #862
Otpisani-EA7
Vredan član društva
 
Otpisani-EA7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.03.2006
Mjesto: Svajcarska
Godina: 38
Postovi: 278
Downloads: 1796
Uploads: 2
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Roland EA7 / Weltmeister Supita
Otpisani-EA7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Otpisani-EA7 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@ landison

Obje klavijature sam probavao otprilike pola sata iz čega se da zaključiti da nisam poznavaoc ni jedne od navedenih klavijatura.

kolega, sta si uspeo isprobati za otprilike pola sata, nisi imao vremena da preslusas ni polovinu rom staylova a kamoli da krenes na listanje boja, pa jos i cackanje oko OS-a, meni su bili potrebni sati da sve preslusam i pregledam (u te sate nisu uvedeni semplovi itd) [emoji16]
dobar ti je zakljucag necega da kazes nakon pola sata ma ovo je igracka nema smisla uporedjivati [emoji16]
hege dobar si

@ alejandro

pa kolega gde si ti do sada da cujemo jos sta oko ea7 sto nismo znali da uopste postoji [emoji16] takav nam treba jos odavno na ovom forumu [emoji16]
sve si lepo ispisao par stvari mogu da potpisem da je tacno a za par stvari moracu da proverim , jer ni sam nisam znao da te funkcije postoje, hvala na infosu, casper je covek strucnjak za yamaha aranzere svaka cast, pokusaj da promenis nick u " Casper_2_Roland" [emoji16] vidim da strucno poznajes i objasnjavas stvari a ja se nadam da cu jos sta nauciti od tebe, naucio sam dosta i iz casperovih tema i nadam se da cuj jos uciti, covek se uci dok je ziv, i potrevni su nam ovaki strucnjaci,
casper bez uvrede ovo je bio predlog nick-a samo [emoji4] na pozitivnoj bazi



Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
Otpisani-EA7 je offline   Reply With Quote