Videti jedan post
Star 09.04.2018, 14:00   #863
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.159
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Poznavanje instrumenta je osnova da bismo mogli kvalitetno razgovarati. Neke tvrdnje koje navodi @alejandro u svom prvom ali i drugom javljanju, a vezano uz Genosa, jednostavno nisu istinite. Ne da mi se posebno elaborirati svaki detalj, uostalom, ovo nije niti tema za to.

Citirati ću par mojih postova i neka ljudi sami procjene da li je baš toliko važno i bitno podešavanje EQ po svakom elementu ili da li ima smisla uspoređivati isti sample na različitim klavijaturama. Do nedavno je bio nedostatak portamenta na tapeti, pa kad se to riješilo kod Genosa, usput rečeno, mnogo bolje nego kod ostalih brendova, uspoređuju se nebitne nijanse. Čini mi se da ovakvo filigransko "vaganje mogućnosti" više služi kao maska za prikrivanje vlastitih nedostataka nego nekakva razumna tehnološka usporedba. Ali kažem, koga veseli "tururanje fiće" u utrci s M3, nek slobodno opali po gasu. Ja s tim nemam problema niti drugima zamjeram što su se malo "zaigrali nožnom papučicom".

Free Pack se dobiva potpuno besplatno, jedino je potrebna registracija korisnika i on se dobiva za 0 eura. Recimo, Balkan na Tyros4 zvuči ovako. Nema demonstracije istoga za Genos ali slobodno se može snimka i ovog "starčeka od Yamahe" usporediti s EA7. Po meni takva usporedba nema baš nekog smisla ali kad se već inzistira ...

Cijena Genosa je u padu pa tako svi oni koji nisu bili nestrpljivi, danas ga mogu dobiti za znatno manje novaca (cca 3800 eura) nego što je navedeno. Barem je to egzaktna, i danas lako dostupna informacija tako da je i ovakvo "pumpanje negativnih karateristika" smiješno i na razini prepirke dva djeteta u vrtiću.

@G800- Samo pozitiva i nikako drugačije. Dobar prijedlog za nik, i naravno da nema ljutnje. Kamo sreće da se pojavi novih caspera do broja 25. I za Korga isto tako.

Promijenjeno od casper (09.04.2018 u 14:33 sati)
casper je offline   Reply With Quote