Videti jedan post
Star 11.04.2018, 14:09   #869
Landison
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2017
Postovi: 254
Downloads: 148
Uploads: 0
Rekao HVALA: 112
Zahvalili mu 29 puta u 28 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x
Landison ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od alejandro Pokaži Post
@Landison

Štovani collega vi ste dakako u pravu i dozvolite da se složim sa vama, kada otvorite kutiju sa E-A7 i sa Genos-om vi jasno vidite da su u pitanju dva instrumenta različite cjenovne grupacije.
Iako su oba od plastike i E-A7 ima čak ljepi aluminium umetak u sredini, Genos-om dominira veliki i ljepi display, sliders sa lijeve strane i knobovi razni, kao i ljepe i kvalitetne tipke. Imate tu i više ulaza i izlaza kao što ste bili radi reći u ranijem postu.

No tu ne prestaje taj utisak koji ste vi imali, ja se sa vama slažem štovani kolega. Iako je E-A7 spreman za sviranje nakon par sekundi loadiranja OS-a i pune memorije što ej za svaku pohvalu, Genos-u treba nešto duže vremena, jasno je da su ta dva instrumenta cjenovno drugačiji kad riješite poslušati ono što je svaka tvrtka pripremila svojim customer-ima i ono što vi u startu čujete, a to je neubjedljiv prvi style u E-A7, ne tako pažljivo namješteni odnosi, jedan style slabiji, drugi jači, drums setovi ne baš ubjedljivi, onda OTS koji je u najbolju ruku osrednji, a onda i displays koji su u najboljem slućaju iz 1990. godine.
Sa druge strane Genos briljira onim što je tvornički u njemu pripremljeno, styles, OTS, Movie styles, EDM styles i sve ono što je Yamaha kao tvrtka pripremila kako bi korisnik imao taj WOW factor.
Sve ste vi u pravu štovani kolega i ja vam na tome odobravam I slažem se sa vama.
Mislim da je neiskreno zbog gore napisanog.Iz ovog tvog texta (preći ću na ti jer mi je tako ugodnije) i malo dijete može zaključiti da su ovi instrumenti neusporedivi.
Landison je offline   Reply With Quote