Videti jedan post
Star 25.08.2008, 01:23   #29
hajro
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.02.2007
Postovi: 138
Downloads: 166
Uploads: 0
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
hajro befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Lächeln

ok momci razumijem da je u zadnje vrijeme izuzetnto tesko doci do prave tezge upavo i meni , ali dodjem do tih tezgi mozda vjerovatno zbog nekih starijih zasluga.a sada vas molim da sagledate cinjenice sta ste vi uradidili i koliko ste uradili da bi vas ljudi prepoznali da ste to vi.
sto znaci da treba jos dosta vremene potrositi i uvijek uvijek se dokazaivati da nesto vrijedite jer je na muzickom trgu opasna konkurenca isto a mozda i jace nego u proizvodnji pa dobro razmislite koliko je kvalitetnih muzicara brez posla.hocu reci to koliko ste vi investirali u svoj projekat ako ga imate ,a ako nemta pozurite na tom planu jer to je kvalifikacija isto kao u nekoj srednjoj skoli tako se to sada gleda.ja sam jedan malo siri lokalni muzicar koji je obisao malo i vise od evrope pa i svijeta ali jos nepoznat u svijetu prave estrade.E tu je poenta ove cijele price da ne kazem da su mene upoznali nego sam sam ja upoznao njih -one ljude koji sada poznaju mene i tako idu tezge FALA BOGU.neznam da li ce ova poruka vama nesto koristiti ali ipak razmislite sta radite moze vam dobro doci.
hajro je offline   Reply With Quote