Videti jedan post
Star 11.06.2012, 23:40   #2
roccodx
Početnik forumacije!
 
roccodx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.10.2008
Postovi: 17
Downloads: 1140
Uploads: 12
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
roccodx befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

naravno da je sve moguce i to sam vidio kako funkcionise,evo sad cu da va m objasnim da ce uskoro biti u prodaji softver koji je napravi moj drug,odnosno njegov brat koji studira informaiku vani,i napravio je demo program koji ima mogucnost da cita sve farbe sa svih klavijatura cak i mos semplove i performanse preko bilo koje klavijature,sve ide preko laptopa ali malo jaci laptop sa minimalno 2 ,3 gb rama memorije ,kada se upali laptop i spojis sa naprimjer korg pa 800 program automatski prepoznaje klavijaturu i kako ti nastimas na klavijaturi na kojem mjestu ti je koja farba i kad izaberes na pa 800 on automatski poziva farbu sa laptopa koji si ti stavio na to mjesto,moze citati i farbe sa extrema mos ,dx,cz,tritone sve on to sada koristi kao solo a svira na pa 800....nadam se da sam uspio objasniti na koji fazon radi,orginal verzija tog softvera ce biti u prodaji nece se moci kopirati jer ce trazii key kad se instalira i samo se jednom instalira na jedan racunar odnosno na jednu ip adresu,ukoliko zelite na drugi onda se placa drugi key...itd otprilike je tako ali vidjecemo kada uraadi softver do kraja pozzz...
roccodx je offline   Reply With Quote