Videti jedan post
Star 23.03.2012, 16:37   #34
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Prodje od tada mnogo vremena kad sam postavio to pitanje. A bogami i mnogo kila u mene. Te 2010 sam imao cirka 65 kg i deblja mi je bila podlaktica od nadlaktice. Sada sam tezak 85 kila zahvaljujuci teretani i hrani sa svega 11-12% masti u sebi sa obujmom ruke od 36 cm. Tada sam na benchu mogao dignut samo sipku od 10 kg, a sad 95 kg izbacujem, a zacudjujuce prsti ostali bas isto tanki kao i onda Sto se zglobova tice, imam rukavice koje me ujedno stite od zuljeva, a stezu odnosno fiksiraju zglobove. Samo je stvar u pravilnom treningu i slusanju iskusnijih od vas koji su isto trenirali, a nisu se sjebali. Nisam uzimao ama nikakve preparate, sve prirodno, normalna prehrana i surutka. Sto se svirke tice, primijetio sam samo da duze mogu harmoniku drzat na sebi, tako da ko god trenira i svira neka se ne boji ako radi pravilno
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote