Videti jedan post
Star 01.11.2008, 16:44   #17
x3meSRB
Odomaćeni član
 
x3meSRB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.10.2007
Mjesto: Balkan bre
Postovi: 529
Downloads: 445
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: PA1X 96mb + usb
x3meSRB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Slazem se sa tim sto se tice piraterije kod programa za komp, al kako da prosecan korisnik korga ili rolanda sa nisih prostora koji je tek naucio da ubaci ritam u svoj aranzer zna da je neki ritam od lacampanelle (ili slicnih anonimusa), ako je dobio ili skinuo ritam od nekoga ko se kiti tudjim perjem pa je prepravio naziv ritma kao da je on to napravio, a nekome se svidi taj ritam i hoce da ga podeli sa svima nama ovde na forumu??? Malo je delikatna tema, zar ne? I otkud bi ja znao da je neki sempl od lakampanele i od nekog ko je zashtito taj isti??? Gde to pishe, na vecini semplova i ritmova, sigurno ne, pogotovo kod nas jer se uglavnom vrte sve jedni isti po setovima samo sa razlicitim nazivima..... nisu forumashi krivi shto hoce da podele neki ritam sa nama, sto se tice toga zar KORG treba da nas tuzi sto smo uploadovali fabricke setove i ritmove??? ili sw??? To sa ritmovima je cist monopolizam, ali pravila su pravila da ne ulazim sad ja u "ispravljanje krive Drine", al samo sam hteo da kazem svoje mishljenje.
__________________
x3meSRB je offline