Videti jedan post
Star 29.11.2006, 09:58   #7
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Eh moj Sisco...Imaš ti odličnu ideju...I ja bi se joj rado pridružio ali ja mislim da nema od toga ništa...Dakle to je velik financijski zalogaj a i brate ljudi obično imaju svirke...Evo ja se sjećam u ovoj 2006-toj godini od Februara pa do Juna nisam imo NITI jedan slobodan vikend-samo svirka a među tjednom škola...Dakle samo tezga do tezge...A još plus vidi šta je još fazon-naši ljudi (pojedinci) su jako neozbiljni...Dakle priko Mile je podigo humanitarnu organizaciju i to za prostovoljne priloge pa si video kakav je bio odazov...NIKAKAV!...S tim nam je sve jasno,dakle treba da se nađe jedno ozbiljno društvo članova koji su spremni za saradnju...E sad ako ne upali za Januar,mogli smo da organizujemo neki piknik ili proslavu za 1.Maj...Vremena je i više nego dovoljno za organizaciju i pripreme-samo treba da se pljune u ruke i da se hvati posla...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote