Videti jedan post
Star 04.07.2007, 15:08   #6
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Po meni ne treba ništa mjenjati. Design mi je OK, čak mi nit ova siva boja ne ide na živce, nekako sam se već navikao. Možda da je pozadina blago zelena jer je poznato da zelena boja smiruje, pa nebi možda bilo toliko prepucavanja
Jedino nekako ograničiti pristup download centru. Također stare i neatraktivne teme na forumu brisati, pametne stvari izdvojiti i sastaviti kvalitetan tutorial, a ne da se ista pitanja provlaće mjesecima.
Nadalje u download centru izbacit sve MIDI fileove, a pogotovo KARAOKE. Stavit ih samo u sekciju super članova koji namjeravaju pravit super stylove. Ovako ako ih damo svima na korištenje pomažemo u mnogo čemu takozvane fajlaše protiv kojih se vjerujem svi borimo. Isto tako predlažem da se izbrišu svi SET-ovi koji nemaju minimalan kvalitet. Selektirati za svaki aranžer 10-tak najboljih SET-ova, a ostatak izbacit. I za čas čemo imat mjesta na serveru ko u prići. Samplove također prorešetat i stavit gore samo najbolje od najboljih. Igrice također maknut. Mnogi se igraju umjesto da se ukljuće u raspravu i samo čekaju kad u download centar da uleti što kvalitetno da se hapi.
Što se tiće oglasnika, mislim da je OK, samo sumnjam da se ovdje preko njega išta pazarilo u pogledu klavijatura i drugih instrumenata. Možda sa softwerom će priča još nekako ići, pogotovo ako se radi o materijalu tipa kakav je od kolege Neleta ili primjerice od prijatelja Vaxtera (program za terciranje).

Pozz
kreso je offline   Reply With Quote