Videti jedan post
Star 19.07.2019, 18:24   #131
DMusicMan
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.07.2019
Postovi: 3
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
DMusicMan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Jeste kolega Casper ali zaboravljaš na današnji tempo života gde se kako kažu " nema vreme " i još pored toga ima mnogo više toga što odvrati pažnju osobi od teškog i mukotrpnog skidanja(sluhom) boja, ritmova itd . Tako i ja odvajao sam kintu za VR pa ce izaći tek oktobra i malo surfao po netu i pogodite sta sam video ...

Moju drugu ljubav,, jeste ,, u prodavnici je bila. .

Prilazio sam joj sa strahopoštovanjem i čežnjom da je dodirnem !
Bila je jako skupa , nedodirljiva oko paa mnogo je bila ..

YAMAHA psr9000!!! cepnem je sa neta na staro u 2019 ..( koji mentol) i šta sad da radim ? odoše pare za vr a na jamahi samo 30 ritama narodnih i 100 stranih ubaceno custom za 20 godina boogte ,, nisam mogo nadjem disketu ,., neradi mi komp star koji ima disktni pogon ,, šta da vam pričam i da mi daš download privilegiju napravićeš mi više posla nego da si svirkam i ćutim.
suportaću vam site, zakon ste nema šta(treba da otvorim paypal) .. ako bi moglo preko paysafe- sutra bih suportao malo ali osećaću se opet ko pijavica mala .al šta da se radi ..
PS odgovaram pošto ste sve rekli i nudite ogromno ,., teško je ovde nešto novo dati , možda najnovije ali sa psr9000 teško . uglavnom nemože da škodi aj poz
DMusicMan je offline   Reply With Quote