Videti jedan post
Star 31.07.2013, 13:49   #5
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Lepo sam napisao u prvom postu ali evo da ponovim.Osnovni je cilj zamena fabrickih ritmova mojim odnosno user ritmovima ili makar modifikacija fabrickih performansi.Dakle treba mi pristup fabrickim stylovima a najkraci put za to je USB.Na plocici u prvom i drugom postu imamo USB koji sluzi za prenos midi informacija i USB na koji kacimo fleshku iliti stick...Dakle ko se razume u elektroniku moze da kaze da li na plocici postoji mesto za eventualnu ugradnju usb-a preko koga bi na lak nacin pristupali fabrickim ritmovima i performansama?
Sumnjam da su rolandovi inzenjeri svaki put "flesovali" cip sa sistemskom memorijom dok su testirali mogucnosti uredjaja.Postoji mogucnost i da su celu plocicu kacili na racunar i odatle eksperimentisali sa njom.Posto je taj konektor vrlo slican onome kod starijih laptopova verujem da strucnjaku ne bi bilo tesko da proceni da li bi plocica mogla tako da se konektuje.
E sad,glavni problem je ovde naci strucnjaka koji je dovoljno zaludan da izdangubi desetak minuta na pisanje odgovora....
Boban010 je offline   Reply With Quote