Videti jedan post
Star 11.09.2013, 00:44   #18
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od MarjanMilosevic Pokaži Post
Ako ubada u slusalice dobice stereo zvuk.
Gdje "u slusalice" ? Nikada on nece dobiti stereo zvucnu sliku ukoliko aranzer nije spojen onako kako sam gore opisao, to jest ukoliko i L i R izlaz sa aranzera nije spojen sa zenskom stereo mini bananom (3,5mm), u koju se opet "ubada" stereo mini banana, koja dolazi sa tih malih aktivnih zvucnika.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od formula95 Pokaži Post
Ako je tako onda cu iseci tu malu bananu 3.5mm i spojiti veliku bananu, ukljuciti u ulaz za sluske i to je to?
@nesaband ne bojte se, ne fali meni nista
E to ti vec ne preporucujem jer signali svojim levelom uopste ne odgovaraju jedan drugom. Izlaz za slusalice na aranzeru ima veoma pojacan signal (upravo da bi se u dovoljnom levelu cuo na slusalicama), a ulaz u kompjuterske aktivne zvucnike je na normalnom LineIn levelu. Bile bi babe i zabe, sta bi ispalo na kraju Boga pitaj... ama ne bi bilo nista dobro.


Mora se uvijek najveca moguca paznja obratiti na to da li level signala odgovara u medjusobnom spajanju uredjaja. Spajanje tih zvucnika sa izlazom za slusalice na aranzeru bi bilo katastrofalno jer bi signal koji dolazi sa aranzera bio toliko jak da bi i pri najnizem levelu aranzera bila primjetna distorzija.

Promijenjeno od tranzit (11.09.2013 u 00:54 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
tranzit je offline  
Sledeći član vam se zahvalio tranzit za ovaj koristan post:
formula95 (11.09.2013)