Tema: g70 v3
Videti jedan post
Star 10.01.2008, 14:38   #7
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Kad je u pitanju g70 najbitnije je reći da se ritmovi uglavnom moraju praviti iz početka,tako je najsigurnije da će raditi ok...jedan deo ritmova se može malo modifikovati i koristiti sa starijih varijanti g800,g1000,va76,uglavnom bitovi, ali postoji mogućnost da i ako se srede kasnije prave probleme,ja sam konkretno imao problem svojevremeno sa 7/8 i 9/8,nikako nisam mogao da ih sredim pa sam pravio nove...postoje neka nepodudaranja izmedju starih ritmova sa ovom klavijaturom koje ja još nisam provalio,npr konstantno imam problem da mi u toku svirke nakon povlačenja nekog ritma,još nisam ustanovio koji je u pitanju,ostane neki ton "zaglavljen" da se čuje u zvučniku i ne može nikako da se isključi osim restartom klavijature,taj bug se ne pominje nigde kao "softverski" a i ja sam sto posto siguran da je do nekog ritma,tj nekog parta iz arr,ali pošto ih dosta imam nisam uspeo da provalim koji je...tako da kolege najtopliji savet vam je ako koristite ovu klavijaturu lagano i strpljivo pravite ritam po ritam i neće biti problema...što se tiče "namenskih" ritmova uz pomoć Style Worksa sam iskoristio dosta ritmova od Korga i oni rade ok,naravno,u ovaj prg samo "presloži" ritam po partovima da ih g70 "vidi" a onda na samoj klavijaturi uz pomoć Make Up Tools-a ide šminkanje da bi to zvučalo..
  Reply With Quote