Videti jedan post
Star 09.03.2019, 20:58   #102
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

Keyboards o kakvoj dezinformacji ti pises,hoces reci da ja ovdje serem i brljavim i ispadam kao netko ko nezna o aranzeru druze moj,imao sam klavijatura sto ocima neces vidjeti,i da napomenem necu imenovati tko sm ali ja sam ti napravio modifikovani os od pa80 za korg pa50,tada kada su one bile popularne,i napravio sam masu ritmova i boja koje vi svi muzicari i danas dan govorite i hoces mi reci da to ima veze sa blokiranjem,mani mi tu pametovanja lakse je uzeti tudji set pa ucitati i ajde dalje,ja radim nesto svoje niti zelim tudje niti bilo sta sto se tice svirke i svega ja vise se ne bavim muzikom a pitace se mnogi zasto.Zato jer mi je dodjalo vecini njih koji neznaju da loaduju set i koji stalno zapitkuju znaju upalit klavijaturu i sjest i svirat a nemaju pojma kako i koja opcija i kako funckionise,i ja sam obisao 8 americkih turneja i zgadio mi se taj posao,Radim u svom Servisu kao Automehanicar i elektricar LPG sustav tako da me ovo vise i ne interesuje,dosta sam dao od sebe sve sto sam mogao da bi pomagao kolegama ali kad sam vidio da su neki djubrad na kraju sam se povukao,pa pitaj se jeli lijepo sjediti par sati za klavijaturom i kucati ritam i dati ga tek tako djaba i nisu Dezinfomracije,isto kao sto su neki govorili KORG PA800 joj dobra a 50 posto ih se zali na RAM blokiranje itd,i hoces reci da nema Losih Bug na starim sistemima,postujem svakog od vas ali manite mi pojedini pametovanja ovdje....
korg18 je offline   Reply With Quote