Tema: Ketron Audya
Videti jedan post
Star 31.05.2010, 19:52   #43
gega
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 22.11.2008
Mjesto: Austrija
Postovi: 632
Downloads: 1181
Uploads: 72
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 89 puta u 85 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3
Interesi: Bike i Muzika neprofesionalno
gega befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard ketron audya

Pozdrav svima.

Tema je malo starija ali eto danas mi se pruzila prilika da nesmetano provedem dva sata sa u pocetku jako hvaljenom Audyom.
Muzicka kuca u PUCH-u je imala proslavu dvadesetogodisnjice postojanja
pa su bili velikodusni
Procitao sam skoro sve vase postove o temi Audya,ima misljenja raznih a moje izgleda ovako..

Ritmovi fantasticni kao i mogucnosti obrade vise nego GUT
Boje,sound uopste jako izrazajan.... isto jako GUT..
i to je sve..
Sto se tice same klavijature jos pozitivnog ....su 76 dirki koje i nisu nekog zavidnog kvaliteta za ovu klasu tj klasu u koju se ubraja Audya.
Dizajn ... jeftin... malo teza igracka.
Obrada..tasteri komande kao i raspored tastera je nelogican ili bar ni ne slici rasporedu ostalih marki sto moze biti stvar ukusa i navike ali svakome ko svira uzivo zelim puno srece...i jako jako dobro poznavanje MENI-a posto ni u najmanju ruku nije logican.
Cena mu je ovde i sada 3900 Eura,voljni su da izadzu u susret i spuste na 3500...ali niko ziv ne kupuje ovu klavijaturu,nasi pogotovu
Moje razocaranje je veliko posto sam ocekivao puno puno vise od ovoga
i dugo sam cekao da mi se pruzi prilika da je isprobam.Zivim u okolini gde ima stvarno puno vecih muzickih kuca ali nijedna ne zeli da se bakce sa AUDYA modelom pa sam morao skroz do Nemacke granice .
Ne zelim da uvredim simpatizere ovog modela ili uopste obazavaoce Ketron familije ali fakt je da se za tu gomilu novca moze kupiti puno bolja klavijatura .
Dok ne zaboravim..u vreme kada je Kreso poceo temu o ovom modelu se jos nije pisalo o tome da je Audya izasla sa OS koji je bio nedovrsen i ,,bolesljiv,,i da je Ketron vracao klavijature u radnje da bi instalirali novu verziju. Cak je bilo zastoja u liferovanju posto su prodavci odbijali da prime robu dok se to ne sredi.Zato se u oglasima moze procitati extra podvuceno ,,novi os,,
Eto to su moji utisci o ovom modelu.Ne zelim nikoga da razgnevim ali svako ko zeli da polemise na ovu temu prvo neka sedne za ovu klavijaturu.
Sve vas pozdravljam
gega je offline   Reply With Quote