Tema: Ketron Audya
Videti jedan post
Star 01.06.2010, 17:14   #46
gega
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 22.11.2008
Mjesto: Austrija
Postovi: 632
Downloads: 1181
Uploads: 72
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 89 puta u 85 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3
Interesi: Bike i Muzika neprofesionalno
gega befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nema frke.
Namerno nisam usporedzivao sa Ty3 ili drugom markom tj modelom da ne bi bilo da hvalim jedno a kudim drugo.
Ne zelim omalovazavati klavijaturu niti postaci neku diskusiju oko toga..iznosim moje licno misljenje i utiske, a treba biti fer i istaci pozitivne osobine (time sam i poceo da pisem) a ono sto se meni ne svidza moze biti stvar ukusa ili vise razocaranje posto su mi ocekivanja bila veca.
Ja sam se samo postavio u situaciju... da imam te pare u dzepu kao sto nemam dali bi bio spreman platiti 3500 Eura i reci ...e sada sam kupio aparacik i udovoljio dusi....? Svakim minutom mi je sve manje imponovala pocev od meni-a koji je za mene nelogican u beskrajnost kao i raspored komandi koje su izvucene ,do optickog izgleda ,a o izradi ne treba govoriti jer je tu konstruktoru falilo maste. Posto si spomenuo ritmove i soundove,
i to je jako bitno (ne najvaznije za mene bar)) i utisak je pozitvan ali u celini gledajuci nije ,,moj tip,,
Prodavac me isto nije uverio svojim argumentima jer ih nije ni puno imao a mislim da je razlog izmedzu ostalog taj sto se slabo kupuje audya a i malo je poznaju. ne bih zeleo da se neko naljuti,ovo su cisto moji utisci
Pozdrav

Promijenjeno od gega (01.06.2010 u 17:16 sati)
gega je offline   Reply With Quote