Videti jedan post
Star 04.12.2007, 09:56   #13
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja jučer potvrdio i dogovorio nastup u lokalnom diskoklubu. 1500 € ili 500 € po glavi. Sviramo samo tri od petorke iz benda. Druga polovica benda si je također našla gažu par kilometara dalje. Gazda doslovce popizdio, hebo mater da kako čemo mu puštat matrice i sl. dok ga nisam uvjerio da ide uz aranžer gitara i harmonika. E onda se malo smirio. Al da neka spustimo cijenu. Reko sam ili ovako ili nikako. Boli te qrac jel nas svira tri, pet il 25, ti češ bit namiren .
A možda ću imati i na par pjesama pjevačicu. Ima jedna mala (19 god) iz susjedstva. Mala ima strašne glasovne mogučnosti, pa bi kao za kojih 100 € otpjevala jedno 15-20 pjesama tokom noći. E sad moram samo s njom da isprobam par ženskih pjesama, odredim durove/molove i mogo bi biti lom. A i mala se želi probit, pa preko nas vidi priliku da je zapazi kakav dobar menager pošto će ih tamo biti najmanje 2-3 na dočeku, jer će u sklopu dočeka Nove biti i prezentacija CD-a jedne naše lokalne zvijezde. Sve u svemu sprdačina. Tokom čitave noči ako ču efikasno svirati oko 3i po sata. Ostalo će biti "zvijezda", pa malo DJ, pa malo pratim malecku, pa onda mi ... i tako u krug. Zaradit ću pare, a još ću se dobro zajebavat.

Promijenjeno od kreso (04.12.2007 u 09:59 sati)
kreso je offline   Reply With Quote