Videti jedan post
Star 05.05.2015, 23:49   #11
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 37
Postovi: 785
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 145 puta u 140 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Caspere, evala ti na ovome. Iako sam odlagao pozabaviti se ovime i iako sam cijelo vrijeme znao da ne smijem odlagati početak rada s registracijama, još uvijek ništa po tom pitanju nisam poduzeo iako sam znao i znam da će mi one olakšati život i sviranje. Zato ću ovih dana prikupiti sve ovo, strpati u PDF i uokviriti negdje da imam jer sitno brojim (ovaj put za ozbiljno) da krenem s ovim. Napravio sam neki dan tri registracije čisto za probu po nekim tutorialima i iako nije teško, šteta je da ovo onaj tko ima Yamahu, ne koristi. Ne da je šteta, žalosno je. To je jedna tako dobra stvar i to korisnik Yamahe jednostavno mora koristiti. Još iz 2009 kada je kolega Vihor objašnjavao o editiranju PSR 1500/3000 sam mu se zahvaljivao pa ništa od svega. Ja sam po svome pičio a i tad sam znao da ovo nije bauk i da se da sredit sve...
Prije neki dan sam prodao PSR 3000 i uzeo PSR S910 na kojoj je čak i lakše sve ovo napraviti i čvrsto sam odlučio da ću se pozabaviti s ovim. Zato ti hvala još jednom, a ja, kad sredim ove neke svježije ritmove, krećem u finalnu izradu registracija.
smuchac je offline   Reply With Quote