Videti jedan post
Star 28.09.2010, 17:14   #1
milan_lekic
Ovaj baš voli da kuca
 
milan_lekic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.05.2007
Godina: 34
Postovi: 425
Downloads: 2007
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 20 puta u 20 Postova
Instrumenti: KORG Pa800&TRITON Classic
milan_lekic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
milan_lekic pošalji poruku preko MSN messengera milan_lekic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Sta vam smeta na forumu?

Evo ovu temu sam odlucio da postavim da svako izrazi svoje misljenje o raznim stvarima..nekome ce se mozda ciniti da je glupa ali probajmo..samo vas sve zamoljavam bez svadje da nebi doslo da ja jedem BANane hehe

Evo sta meni najvise smeta...kao sto svi znate dowload je omogucen sa 25 postova
sad neki "clanovi" za koje ja ne brojim da su, vec imaju nalog nekoliko vremena pa su poskidali i boga i naroda (nemam nista protiv) bez i jednog posta...sad kad se je pravilnik promenio prisiljeni su da nakupe tih jadnih 25 postova nekako...postovi se ne broje u svastari i demo snimcima pa ajd da udarimo po temama.....ti clanovi pisu neke bezvezne kometare bez ikakog znanja o stvari kojoj se radi...primjer ja se nikad nisam odazivo na temu Roland aranžeri o kojim nemam pojma pa sam na forumu skoro 4 godine i imam samo 300 i kusur postova vec sam tu da pomazem u sta sam siguran i znam..a ovde svako nesto buba po svoje upotrebljavajuci spam hehe
evo da jos pohvalim radove moderatora nikad nisam vidio toliko banovanih clanova neko u zadnjih mesec dana
poozz
__________________
KORG Pa3X76, Pa800 & TRITON Extreme

Promijenjeno od milan_lekic (28.09.2010 u 17:16 sati)
milan_lekic je offline  
Sledeći član vam se zahvalio milan_lekic za ovaj koristan post:
dinko (01.10.2010)