Videti jedan post
Star 07.07.2018, 09:43   #20
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Poznam čovjeka koji je profesionalac u poslu, završena akademija, cijeli život svira, prati neke poznate estradne umjetnike na pianinu i svira uz to kao OMB. Svira niti manje niti više, Rolanda G800 i Korga I4 (jel se netko sjeća tog instrumenta). Siguran sam da niti njemu nitko nikada nije došao i rekao da ima stare i loše instrumente jer ... onaj tko se razumije nema što reči na to, a ostalima je sasvim svejedno jer ovi metuzalemi "lupaju" isto kao i oni novi i skupi. Toliko o tome zašto tebi nitko nikada nije rekao da sviraš na oldtimere. Isto tako sam siguran da bi on rado koristio nešto modernije (tko bi znao koji su razlozi da ih nema) i novije kao što si i ti poželio imati vocalist, 32Mb rama, više mjesta za ritmove .... Dakle, tehnički napredak je osnovni razlog kupovine novog instrumenta. Da li je "granica 32mb" ili više od toga, sasvim je svejedno ali svatko od nas teži ka boljemu i tehnički naprednijem. Dali će netko sa strane što prigovoriti ili komentirati uopće nije bitno ali svatko onaj tko poštuje posao kojim zarađuje novac, ne bi se trebao zadovoljiti s prosjekom i reči - za mene je tu kraj i ovo što imam sada je sasvim dovoljno još dugo godina.


Sent from my iPad using Tapatalk
casper je offline   Reply With Quote