Videti jedan post
Star 25.01.2013, 02:06   #21
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.161
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Vrtiš se u krug jer ne čitaš pažljivo. Neće to ići bez malo već koncentracije i uloženog truda. Sve sam lijepo napisao, samo treba čitati.

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
.....
Da bi bilo jasnije, Style je u stvari običan MIDI fajl napravljen od 16 kanala. Yamaha je odredila standard da na 9 kanalu bude DRUM1, 10 > DRUM2, 11 > BASS, 12 > ACOMP1 itd. do 16 kanala. Kanali od 1. do 8. su namjenjni za Chord switching. ......
Što znaći da moraš imati sve u samo jednom MIDI fajlu. Ti si napravio za svaki dur, mol, sedicu po jedan poseban midi. Ako sam dobro shvatio, a mislim da jesam.

Trebaš dijelove koje imaš (Var1 CV1, Var1 CV2, Var1 CV3) posložiti u samo jedan MIDI gdje će ti Var1 biti recimo od 2-5 takta i to na trakama od 9 do 16. Var2 u nastavku od 5 takta pa na dalje. Moraju biti označeni pravilnim markerima jer samo tako Yamaha zna od kud krenuti.
Sada trebaš Var1 CV1 postaviti na taktove 2-5 ali u trake od 1-8. Isto vrijedi za ostali Chord switching koji imaš Var1 CV2, Var1 CV3.

Takav MIDI fajl ubacuješ u CASM i onda obrađuješ. Kad to napraviš opet postavi prikaz kao ovaj maloprije pa ćemo ići dalje.
casper je offline   Reply With Quote