Videti jedan post
Star 21.07.2008, 08:56   #2
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pokušaj,ali SPALIĆEŠ kontroler...On ima isti proklop (broj pinova i konektor) kao i lap top ali da vas to ne zavede---I PA80 je imo ORIGINALNI PCMCIA priklop pa NIŠTA na njemu nije radilo kako treba,još se znalo dogoditi da je PA80 zablokiro...E sad poznam primjer gdje su momci trpali CD-RW iz Lap Topa i radili su a u drugim primjerima poslije nije radio nijedan kojeg prikopčaš na njega pa čak ni originalni...Dakle to je lutrija-neki rade neki ne rade-Testiraš na svoju odgovornost!Ja nisam htjeo da se kečim s time pa sam kupio originalni za 120eur i bio bez problema jer moraš znati da uz originalni dobiješ i obrubne letvice i šerafe tako da ga ugradiš i izgleda do jaja,dok obični nema tih dodataka i izgleda užasno ružno još plus ulazi ti stalno prašina u njega (pola centa lufta sa strana)...Ne znam,sam se odluči!Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote