Videti jedan post
Star 23.02.2009, 02:22   #73
hrci
Vredan član društva
 
hrci's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2005
Mjesto: München
Postovi: 146
Downloads: 2144
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 3
Interesi: Treniranje!
hrci befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
hrci pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od yu-midi Pokaži Post
Pozdrav svima !


Koliko sam shvatio da ti Hrci sumnjas u mene da ja dobre stvari koje se uploadaju nepustam u download i da te stvari preprodajem svercerima kako bi sa tim odrzavao sajt.

Sumnjas posto si ti uploadao set za g1000 koji se nikada nije pojavio kao i taj mp3 .

za ovu temu sve rijeci od mene su suvisne !

Sramota !
@yu-midi

Halo,

Ne Sumnjam u tebe ni malo i kako sam naveo da nemora biti istina da si ti konkretno a za druge znam, i dao sam jedan posten Predlog.
Vise sam ciljo na Postenje ali na kraju Ispado ovde veliki Majmun.
Ali to se najvise snosi na ovo ispod sto sam napiso a tako sam onda i sve nabrojao.

Moro sam nesto da napisem sa vezom Banovanja ne samo sto se to meni desilo nego i dosta njih koji Bezveze Puse Ban a drugi imaju neku Monopoliju ili sta ja znam, nevolim to a i dan danas kad Napadnu dvojica ili Trojica jednog da Tuku ja odma Skacem takav sam Covjek..

A za Sverc Agrokomerc i nisam Naveo ni 5% ovde a bolje je i da ne navodim, a i to meni kao obicnom Clanu nista ne smeta nego smeta Drugim Clanovima i zbog toga sam naveo da Kvari Sliku ovog Foruma.
A zar nije bolje da se Postavi jedno Mjesto ovde na Forumu samo za njih pa neka Ljudi Rade.


A to za G1000 je bilo Podavno ima ja mislim i vise od 4 Godine nisam siguran, ali sam Siguran za Instrumental, posle Uploada instrumentala sam mnoge E-mails dobio od Boga pitaj koga a taj Instrumental nije niti Bio postavljen na Download, i to je Bilo pre 3 a mozda i vise Godine, Pisalo je Hrci-Triton-Extrem-Cocek, neznam dali se to moze da proveri ali i to je Proslost, nebitno.
Zanam samo svi koji su me pitali za set da sam svima podelio.

Evo ja napisa Roman a stvarno nevolim da Pisem, neznam Gazda dali si me Shvatio kao Prijatelja ovog Foruma ili Neprijatelja ili nekog Provokatora, ali ja i dalje stojim iza ovoga sto sam napisao.

Pozdrav Svima!
Hrci
hrci je offline   Reply With Quote