Videti jedan post
Star 10.11.2023, 23:23   #10
tdamir66
Vredan član društva
 
tdamir66's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.11.2013
Mjesto: Sl. Brod
Postovi: 119
Downloads: 544
Uploads: 17
Rekao HVALA: 33
Zahvalili mu 15 puta u 14 Postova
Instrumenti: Pa600 ...Tr.
Interesi: informatika
tdamir66 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@flosarka
Može AKX10 kopirati bilo što od Yamahe, ali kada je unutra lošiji ton generator i zvučna ......da AKX10 nisam imao pred sobom ne bi to napisao.....još sam pravio usporedbu sa sx700 da bi to bilo što bliže nekako u cijenovnom rangu.....
Ako ćemo svirati samo semplovanim zvukovima ....onda je glazba otišla u tri vražije matere.... pogotovo ako ja ne mogu npr.od tri interne harmonike napraviti jednu da dobro zvuči.....Sax ovaj...onaj..a oni svi isti male nijanse ....što su to nijanse ..to i ne liči na Sax , tako i clarineti...
I sada da mi netko kaže da to treba da zvuči kao kod Yamahe pošto je kopirano....
Da su bile moje klavijature raskopao bi jednu i drugu da vidim što je unutra.....da bi nešto bilo isto tj. zvučalo isto onda bi trebalo imati iste komponente unutar same klavijature......a to se odnosi na samo ton generator i zvučnu kartu.....
I kada sam ja to pisao na nekim forumima mnogi su rekli da sam glup ..da nemam pojma ....itd....itd....Možda je AKX10 softverski napredniji, ali hardverski je duplo lošiji.....
I drago mi je bilo kada je Tihomir M. pravio test AKX10 dva i nešto mj. poslije mene....i sve što sam ja napisao ....ispalo je kao da čita moj zapis i iznosi javno na YouTubeu...
L.p.

Promijenjeno od tdamir66 (10.11.2023 u 23:27 sati)
tdamir66 je offline   Reply With Quote