Videti jedan post
Star 26.06.2017, 12:51   #80
dmmacak
Kao kod kuće
 
dmmacak's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.05.2008
Mjesto: Novi Banovci
Postovi: 839
Downloads: 650
Uploads: 2
Rekao HVALA: 256
Zahvalili mu 126 puta u 122 Postova
Instrumenti: g 1000/korg pa4x/Tyros5/Sx900
Interesi: nista posebno
dmmacak befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo vam primer s foruma moj prijatelj dobbar Dmacak koji je na yamahi isto dugo i voli taj sound i kraj ali koji upoznao i korga dosta tj skroz imao je pa3 dugo uz tyros2 kog je prodao jer se nije navikao na sound ni on ni kolege,ali i on i opet razmislja da se opet vrati na korga zbog raznih prednosti u koriscenju,nek sam kaze Macak izvini sto sam te prozvao 

Nemas se sta izvinjavati. Pratim ovu "da kazemo raspravu" ali ne znam sta bi dodao ili oduzeo. Jednostavno sto kaze Romario ne razumete se a i tesko i da se moze razumeti. Nacin koriscenja klavijature zavisi od nacina rada. Rekao sam ranije, neko radi sam neko sa pevacima neko sa celim bendom. Neko radi stalno sa istom ekipom a neko sa vise ekipa. Posto sam ja "svastara" razumem sve sta hoce da kazu. Da je bolje da novi Tyros ima pretrazivac registracija to stoji da je bolje. Onima kojima nije potrebno ne moraju da ga koriste. Da trebaju User skale i portamento to je sigurno da treba ko svira folk i orijent muziku a ko svira samo zabavnu ne mora da koristi. Meni treba i manual bas i voleo bih da ima novi model. To sve vec ima u Korgu i plus sto je manjih dimenzija i jeftiniji. Ali kad naviknes na Yamahinu produkciju na taj ton, tesko se mozes navici na Korgov. I dinamiku u stylu koju jos ne mogu da ubace u Korg. I zato cekam da izadje novi model Tyrosa u kome ce biti ubaceno nekih inovacija.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
dmmacak je offline   Reply With Quote