Videti jedan post
Star 25.05.2006, 04:52   #8
seadi
Drugar foruma
 
seadi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.03.2006
Mjesto: USA
Postovi: 69
Downloads: 273
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
seadi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
seadi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Pa znas kako delija-momak prvo se izvinjavam sto se nisam prije javio jer sam ovih dana jako zauzet.a svoju yamahu sam uspio prodati i kupiti korg pa80.Yamaha psr je divan instrument ali kako ja nisam profesionalac i gospodin koji me uci svirati ima korga da bi bili u skladu ja sam se odlucio zamijeniti yamahu sto sam ustvari i trebao uraditi na prvom mjestu (mislio sam jeftinije proci).Pa je sad sve drukcije jer mi je on poslao svoj set od njegovog korga a i svi clanovi ovog sajta su dobri ljudi koji pomazu nama pocetnicima.Ja nikad necu javno svirati osim na mojim licnim zabavama a to su rodjendani uglavnom.Star sam 38 godina a pre dvije godine sam odlucio nesto nauciti i tako nasao sebi
profesionalca koji me je do sad naucio prstored,ukrase i melodije od sedamdeset pjesama i cetiri kola jos moram raditi na ritmu jer sam jako slab oko toga ili brzam ili sam spor brojanje i sviranje mi neidu zajedno a i koristenje obiju ruku mi nije bas najbolje.

Zahvaljujem se svim clanovima ove vruhunske stranice na svemu a administratorima posebno na ostvarivanju jedne ovakve stranice koju ja preporucujem svoj djeci jer ovdje starno mogu nauciti puno .
seadi je offline   Reply With Quote