Videti jedan post
Star 17.01.2013, 20:26   #7
neshatomic
Vredan član društva
 
neshatomic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.06.2009
Postovi: 277
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 67 puta u 41 Postova
Instrumenti: Acoustic Line Seeburg , JBL SRX , Dynacord Variline , Dynacord MAdras , DANLEY sound labs
Interesi: sport,moto sport,sound & light
neshatomic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od MarjanMilosevic Pokaži Post
Probaj da uporedis Labgruppen PLM20000 ili Powersoft K20 ili PKN XE6000 pa ces videti da ta razlika vise i nije tako velika.
.
Potpuno si u pravu ako poredis ta pojacala sa starom H klasom ONda razlika nije tako velika !!! Ali budi realan pa kazi koliko kostaju lab gruppen plm 200000 ili powersoft k20??? koliko preko 5000ev...I sad kazi iskreno da das tolike pare i da to bude u rangu sa H klasom ?Ma hajde potpuno bacanje para i iskreno mislis li da je covek koji je postavio ovo pitanje uopste zainteresovan za tako skupa pojacala ???To retko ko ima u srbiji i od onih sto imaju milione ulozene u razglase a kamoli neko od nas obicnih ljudi!
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od MarjanMilosevic Pokaži Post
Realno pokusavas da poredis Crest Pro seriju koja je u svoje vreme bila absolutni vrh sa pojacalima koja realno danas nisu vrh.
Slazem se da je sto se tice zvuka d-class bio veoma u zaostatku ali se ta razlika danas znatno smanjila.
Realnost je takva.
Da upravo to ,poredim sa strom Crest Pro serijom koji nije danas vrh ,ali nadji mi nesto zvucno iz danasnjeg modernog doba a da je u rangu tog cresta kvalitetom zvuka i izdrzljivosti ,a da kosta kao taj crest pro serija!

Npr crest pro 7001 je 2x 820w i kosta realno danas na trzistu 500ev ,e sad nadji mi pojacalo D klase koje radi kvalitetno kao on a da kosta 1000ev ( znaci da bude duplo skuplje od cresta a da ne radi bolje od njega nego slicno kao on) i videces da nema. E pa onda nemamo o cemu da pricamo na tom polju ,ako moras da das 2000ev odnosno da nesto platis 4 puta skuplje i da dobijes skoro isti kvalitet kao sa crestom koji kosta 500ev onda to za mene nema nikakve logike niti tu ima kvaliteta!
Dodato:
Ti si druze nerealan poredis lab gruppen plm 20000 koji kosta 10000ev i npr crest pro seriju koja nema skuplje pojacalo danas od 800ev tu nema nikakve logike.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od vane1 Pokaži Post
Neso,da li crown cts3000 spada u D klasu...Znam da si bio odusevljen kada smo probali moj crown...cisto me informativno interesuje da li cak i on nije dovoljno dobar...i pozdrav za tebe!!!
Druze crown cts 3000 nije clasa D ,vec klasa I

Promijenjeno od neshatomic (17.01.2013 u 20:36 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
neshatomic je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio neshatomic za ovaj koristan post:
MrMuzikant (22.01.2013)