Videti jedan post
Star 18.01.2013, 17:10   #9
neshatomic
Vredan član društva
 
neshatomic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.06.2009
Postovi: 277
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 67 puta u 41 Postova
Instrumenti: Acoustic Line Seeburg , JBL SRX , Dynacord Variline , Dynacord MAdras , DANLEY sound labs
Interesi: sport,moto sport,sound & light
neshatomic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od MarjanMilosevic Pokaži Post
Za 30 godina ce i d-klasa biti jeftina.
Pazi realno ako sagledas ,da se napravi na primer pojacalo 2x 2000w na 4 oma u H klasi sa trafoom i naspram toga iste snage 2x 2000w pojacalo u D klasi ,budimo realni izgradnja digitalnog je jeftinija 3 puta najmanje.( ako racunamo delove koje imamo nutra )

Tako da ako mene pitas ,danas su digitalna pojacala precenjena i skupa ,zato sto su nova na trzistu ,zato sto su moderna ,laka i mala,ali realno ,po kvalitetu ,ulezenim parama da se to napravi i delovima koje imas unutra to treba da bude jeftije vise nego duplo od standardnog pojacala u H klasi.

I budi siguran da ce kada ta moda prodje im cena prilicno pasti.Mnog pre 30godina

Sto se tice digitalnih pojacala ,ja bih prvi voleo da to pije vodu ,em je lakse em je malo ali nikako da naprave nesto da nudi kvalitet stare H klase i realnu cenu za to sto pruza.

Nadam se uskoro da probamo i taj dugo cekani PKN ,koji bih voleo da me pozitivno iznenadi pa javljamo utiske

pozz
neshatomic je offline   Reply With Quote